Незаконна забудова

За адресою проспект Свободи 1/60 (на перехресті проспектів Правди та Свободи) знаходиться незавершена забудова.
Близько десяти років тому мешканці прилеглих будинків спільними зусиллями добилися зупинки будівництва. 
Причин було достатньо: земля непридатна для будівництва, можливі зсуви грунту, ще й під будівельним майданчиком знаходиться коллектор всього району. На згадку про ті події залишилася тільки огороджена дерев'яним парканом ділянка.

Впродовж кількох останніх років активних дій на будівельному майданчику не велося.
Раптом за тиждень до виборів, 19 травня 2014 р., мешканці прилеглих будинків відстежили відновлення будівельних робіт. Робітники почали встановлення паркану, що перегороджував найкоротший шлях від найближчої зупинки громадського транспорту до жилих будинків. Крім того, від будмайданчика почали тягнути кабель для підключення будівництва до енергосистеми найближчого дому (що є явним порушенням). При цьому зруйновано частину прибудинкової территорії.

Обурені люди власними силами зруйнували частину незаконно встановленого паркану. Ініціативна група мешканців Виноградаря, стурбована ситуацією, звернулася до кандидатів у депутати Київради за допомогою у вирішенні питання незаконної забудови.

Фактично, дієву допомогу надав лише Юрій Вікторович Дідовець. Він одразу виїхав на місце події, переговорив із людьми. Наступного дня Дідовець поїхав в офіс представника забудовника – компанії "Олімпія Рент Сервіс", для отримання копій документів по будівництву.

 

Вже 20 травня 2014 р. більшість документів була витребувана та викладена для широкого загалу на сторінках Дідовця у соціальних мережах.

На даний момент Юрій Вікторович, разом із мешканцями прилеглих будинків та представниками забудовника, продовжує шукати шляхи вирішення проблеми.

Чекаємо подальшого розвитку подій.